نقش رسانه های اجتماعی در افزایش بازدید غرفه نمایشگاهی

اسلایدر صفحه اصلی بازاریابی شبکه‌های اجتماعی یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷

اکثر کسب‌وکار ها از شرکت در نمایشگاه های بزرگی که به موضوع کاریشان مرتبط است، غافل نمی‌شوند. اما سوال اینجاست که چگونه این کسب‌وکار ها می‌توانند غرفه های خود را پر از کسانی کنند که با موضوع کاریشان آشنایی دارند و حضورشان می‌تواند برای آنها پر سود باشد؟ به طور حتم، همه می‌توانند هزینه زیادی صرف تبلیغات کرده و با روش‌های تبلیغاتی پر هزینه، اعلام کنند که در یک نمایشگاه حضور پیدا خواهند کرد.
اما روش‌های دیگری هم وجود دارد که چندان به بودجه تبلیغاتی شما صدمه نمی‌زنند و بعضا نتایج بهتری نسبت به روش‌های تبلیغاتی پرهزینه بر جای می‌گذارند. همان طورکه همه شما می‌دانید، امروزه هر کسب‌وکاری در رسانه‌های اجتماعی به فعالیت می‌پردازد و کمتر برندی را می‌بینید که در این نوع رسانه‌ها حضور نداشته باشند.
حساب‌های شبکه‌های اجتماعی و وبلاگ‌های یک کسب‌وکار می‌توانند محل مناسبی برای ترویج حضور کاربرانشان در غرفه‌های نمایشگاهیشان باشند. شما باید زیرکانه به کاربرانتان نشان دهید که چرا باید از ارتباط آنلاین دست برداشته و برای ارتباطی حضوری به غرفه نمایشگاهی شما بیایند. شما به این منظور، می‌توانید حتی یک پیشنهاد ویژه پیش پای کاربران رسانه‌های اجتماعی خود بگذارید تا در غرفه شما آن را دریافت کنند.

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید