علامت وریفای اینستاگرام چیست؟

اسلایدر صفحه اصلی اینستاگرام مطالب ویژه پیشنهادی پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷

ر دسامبر سال ۲۰۱۴ ، اینستاگرام نشان تایید را معرفی کرد . نشان تایید یا همان وریفای یک لوگو یا مدال آبی رنگ است که به پیج ها داده می شود.

اصلی ترین دلیل استفاده اینستاگرام از این علامت ، کمک به افراد برای پیدا کردن پیج اصلی افراد مشهور و برندها می باشد تا مطمئن باشند که پیج اصلی را فالو کرده اند.

یک نشان تایید ، یک علامت آبی رنگ است که در کنار نام آن پیج در قسمت بالای پیج مشاهده می شود . این به این معناست که اینستاگرام تایید کرده است که این حساب ، اکانت اصلی آن شخص یا آن برند می باشند .

اکانت اینستاگرام افراد معروف و برند های معتبر به این دلیل مورد تایید قرار میگیرند که شانس جعل کردن اکانت آنان به شدت بالاست . گاها این جعل در قالب اکانت هواداران (فن) نامیده می شود و گاهی نیز این ساخت اکانت به نام آنان با اهداف دیگری صورت می گیرد که اینستاگرام با اعطای این لوکوی آبی ، به کاربران خود در ارتباط با واقعی بودن پیج مورد نظر اطمینان خاطر می دهد.

آیا من میتوانم یک نشان تایید ( Verified Badges ) برای خود درخواست دهم؟

در حال حاظر تنها برخی از افراد مشهور ، افراد سیاستمدار و برندها دارای نشان تایید اینستاگرام می باشند . این نشان قابلیت سفارش و خریداری را ندارد .

اگر اکانت اینستاگرام شما دارای یک نشان تایید نمی باشد ، راه های دیگری برای کمک به مردم برای تشخیص واقعی بودن پیج شما وجود دارد . از قبیل : لینک اینستاگرام خود را در وبسایت رسمی خود  و یا اکانت اینستاگرام و یا توئیتر خود وارد کنید.

من یک نشان تایید در فیس بوک دارم ، چرا در اینستاگرام به من نشان تایید داده نمیشود؟

تنها برخی از افرادی که نشان تایید در فیس بوک دارند ، در اینستاگرام نیز این نشان را دارا می باشند . در اینستاگرام تنها به افرادی این نشان داده می شود که احتمال جعل پیج آنها بسیار بالا باشد. پس حتی این نشان به تمام بازیگران نیز داده نمی شود.

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید