حذف و مخفی کردن نمایش آنلاین بودن در دایرکت اینستاگرام

اینستاگرام دسته‌بندی نشده مطالب ویژه پیشنهادی یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷

ویژگی های نامناسب یک برنامه عمومی و محبوب ؟ درست حدس زدید، ما در مورد اینستاگرام صحبت می کنیم. در آخرین نسخه اینستاگرام قابلیت آخرین وضعیت فعالیت کاربر (Activity Status) دیده می شود که زمان آنلاین بودن شما را نشان می دهد، امروز نحوه حذف و مخفی فهمیدن آنلاین بودن در بخش دایرکت اینستاگرام را به شما آموزش خواهیم داد.

 

آموزش عدم نمایش وضعیت آنلاین Active در دایرکت اینستاگرام اندروید و آیفون :

اینستاگرام به عنوان یک پلتفرم اشتراک عکس و ویدیو استفاده می شود. در حال حاضر اینستاگرام مانند شبکه های اجتماعی واتس اپ و فیس بوک آخرین وضعیت کاربران را نشان می دهد. این ویژگی به طور پیش فرض فعال شده است اگر می خواهید آخرین فعالیت خود را غیر فعال کنید مدنظر داشته باشید که اینستاگرام هم مانند سایر برنامه‌های پیام رسان به شما اجازه نمی دهد که بعد  از غیرفعال کردن ویژگی آخرین فعالیت، آخرین فعالیت سایر کاربران را مشاهده کنید.

نحوه تشخیص آنلاین بودن در اینستاگرام :

ویژگی آخرین فعالیت کاربر در کنار پست اینستاگرام نمایش داده نمی شود و در Direct Inbox شما موجود است. با ورود  به صندوق پیغام هایتان مانند تصویر زیر در پایین نام هر کاربر برچسب Active و بعد زمان آنلاین بودن به شما نمایش داده می شود.

طریقه حذف فهمیدن آنلاین ونشان ندادن وضعیت آنلاین در اینستاگرام اندروید

برنامه اینستاگرام را در گوشی اندروید خود باز کنید. روی آیکون پروفایل که در گوشه راست / پایین صفحه خانگی تان است انتخاب کنید.

سه نقطه عمودی در گوشه راست / بالا کلیک کنید

اسکرول را پایین بکشید تا به گزینه Show Activity Status برسید. این گزینه را غیر فعال کنید.

برداشتن زمان آنلاین شدن در دایرکت اینستاگرام آیفون

برای برداشتن زمان آنلاین شدن در دایرکت ، اینستاگرام را باز کنید. روی آیکون پروفایل در گوشه راست / پایین صفحه اصلی تپ کنید.

 

روی آیکن     Setting در صفحه پروفایل کلیک کنید. اسکرول را پایین کشیده  و گزینه Show activity status را غیرفعال کنید.

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید